Atypické rolety

Asymetrické rolety – shora dolů

Tyto rolety jsou určeny pro atypické tvary oken, která mají různé typy zešikmení. Navíjecí box je čtvercového nebo kulatého tvaru. U těchto  asymetrických předokenních rolet se stahuje roleta ve směru shora dolů.  Poskytujeme různé  odstíny RAL nejen u boxu, ale i u vodících lišt.  Rolety jsou vyráběny z  hliníku, který je extrudovaný a díky tomu je  jeho životnost velmi vysoká.  Lamely – barevná škála viz vzorkovník – máme z válcovaných  hliníkových profilů. Tyto hliníkové profily  jsou naplněny  polyuretanovou pěnou, díky té je garantována perfektní  zvuková i  tepelná izolace. Sami si můžete zvolit, zda chcete předokenní rolety ovládané  ručně nebo motorem s koncovým spínačem.

Tvary rolet:

wiga_1 wiga_5 wiga_15 wiga_5

 

 

Asymetrické rolety – zdola nahoru

Tyto rolety jsou určeny pro atypická okna různých tvarů, jako jsou například obloukové či trojúhelníkové tvary. Nabízíme navíjecí box, který má buď čtvercový nebo kulatý tvar. Sami si můžete zvolit, který typ boxu více ladí s designem domu. Umístění boxu u těchto rolet je ve spodní části, takže se rolety vytahují ze spod nahoru. Vodící lišty včetně boxu nabízíme v každém z odstínů RAL, který je vyráběn z extrudovaného hliníku a je znám pro svou vysokou životnost. Lamely – barevné provedení viz vzorkovník –  jsou vyhotoveny z hliníkových válcovaných profilů, ty jsou vyplněny polyuretanovou pěnou, což v důsledku zvyšuje zvukovou a tepelnou izolaci. Můžete si vybrat,zda chcete předokenní rolety ovládané ručně nebo motorem s koncovým spínačem.

Tvary rolet:

wiga_5  wiga_15

 

 


Zastínění zimní zahrady

 

Máte zimní zahradu? Nabízíme Vám její zastínění! Umisťujeme  rolety po stranách a samozřejmě také na horní část zimní zahrady. Box i vodící lišty nabízíme v různých odstínech RAL, který je  vyroben extrudovaného hliníku, jenž má vysokou životnost.  Lamely jsou z válcovaných hliníkových profilů, které jsou plněné  polyuretanovou pěnou – jejich barvy naleznete ve vzorkovníku. Předokenní rolety pro horní část jsou na pohled stejné jako svislé ale používají jiné technologie.

 

 

 


Tvary rolet:

 wiga_1   wiga_5
 wiga_13 wiga_5 wiga_17

 

Nenalezli jste všechny potřebné  informace? Navštivte stránku s nejčastějšími dotazy našich klientů, případně nás kontaktujte, nebo nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně v sídle společnosti na Kladně, ul.Americká 2772.

Zajímá Vás cenový rozpočet? Vyplňte náš poptávkový formulář a naši odborní specialisté Vám do několika dnů vypracují  zdarma cenovou kalkulaci na vaše venkovní žaluzie. České Budějovice, Plzeň, Praha a Kladno jsou místa kde působíme.