Časté dotazy

Premysl Bouska
Premysl Bouska

 

Na Vaše dotazy odpovídá náš expert na atypické předokenní rolety

                    Přemysl Bouška

 

 

• Jak si mohu předokenní rolety objednat?

Zašlete nám svou poptávku buď e-mailem v kontaktech, nebo zašlete vyplněný poptávkový formulář. Tuto poptávku předáme Vám nejbližšímu partnerovi, který Vám pomůže s objednávkou našich rolet a provede následně odbornou montáž.

•  Jak je dlouhá dodací lhůta pro atypické předokenní rolety?

Dodací lhůta na atypické rolety je vzhledem k náročnosti individuální výroby delší než na běžné rolety. Termín dodání je cca 8 týdnů.

•  Je možné rolety objednat ve speciální barvě?

Ano. Veškeré komponenty atypické rolety je možno nalakovat do libovolné barvy dle RAL, popř potáhnout folií – kašírování. Tudíž námi dodávané rolety budou přesně dle vašich požadavků a budou případně ladit s ostatními „standardními“ roletami.

• Jak je dlouhá záruka na atypické předokenní rolety?

Na atypické předokenní rolety se vztahuje běžná záruční lhůta v délce 24 měsíců.

• Kolik stojí předokenní rolety atypické?

U tohoto speciálního a individuálního produktu se cena vypočítává na základě rozměru a uložení navíjecího boxu. Cena předokenní rolety musí být vždy zkalkulována pro konkrétní případ.

• Nabízíte rolety i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky lamel, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení jsou do 2 týdnů, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

• Je možné si u Vás objednat servis atypických rolet, které mám od jiného výrobce?

Servis rolet dodaných jiným výrobce Vám bohužel nemůžeme nabídnout z případných technických odlišností. Komponenty, které používáme pro výrobu rolet nemusí být kompatibilní s komponenty rolety od jiného výrobce. Doporučujeme se obrátit na vašeho původního dodavatele.

• Jak si mohu objednat servis na rolety?

Napište nám mail a popište závadu a místo, kde by o servisní zásah šlo. Dále připojte telefon na Vás pro rychlejší komunikaci.

• Je možné provézt motorizaci ručních atypických rolet dodatečně?

Atypické rolety jsou dodávané pouze na motor.

• Proč investovat do rolet poháněných motorem?

Tato investice Vám přinese úsporu času, zvýšení pohodlí a navíc bude Váš domov bezpečnější. Rolety poháněné motorem ve spojení s elektronickými řídícími jednotkami budete moci ovládat pouhým dotykemt lačítka a v době Vaší nepřítomnosti zajistí časová automatika ovládání za Vás a dům bude vypadat stále obydlený..