Časté dotazy

martin h.

Na Vaše dotazy odpovídá náš expert na předokenní rolety

                                                                                     Martin Holuša

 

 

 

Kam nebo jak se montují předokenní rolety pro novostavby?

Montáž provádíme do stavebně připravené kapsy, rono překladu a heluz překladu. Naše společnost nabízí tyto varianty, které jsou dle našeho názoru nejvhodnější  a neznehodnocují určité parametry novostaveb, např. estetické, vybrační či tepelně izolační vlastnosti. Proto v naší nabídce nenaleznete nadokenní rolety plastové nebo styroporové schránky apod.

Jak si mohu předokenní rolety objednat?

Zašlete nám svou poptávku buď e-mailem v kontaktech nebo zašlete vyplněný poptávkový formulář. Tuto poptávku předáme Vám nejbližšímu partnerovi, který Vám pomůže s objednávkou našich rolet a provede následně odbornou montáž.

Kolik potřebuji místa na navíjecí box?

Velikost boxu ovlivňuje několik faktorů a to: způsob ovládání (ruční nebo motorové) ,velikost lamely a především výška rolety. Např. okno vysoké 150cm bude mít vel.boxu 15cm a okno nebo balk.dveře vysoké 200cm už bode mít box 16,5cm.

Jak je dlouhá dodací lhůta pro předokenní rolety pro novostavbu?

Dodací lhůta pro předokenní rolety pro novostavby je 3-5 týdnů. Záleží na tom zda zvolíte standardní barvy a provedení nebo nějaké atypické řešení.

Je možné rolety objednat ve speciální barvě podle architekta?

Vodící kolejnice s revizní klapkou boxu lze lakovat do jakékoliv barvy RAL, lamely(pancíř) jen dle našeho vzorníku Univers.

Jaká je záruka na předokenní rolety pro novostavby?

Na předokenní rolety poskytujeme záruku 24měsíců. Dále pokud je roleta ovládána motoricky, tak na tyto motory poskytujeme záruku 60měsíců, na ovládácí prvky a řízení poskytujeme 24 měsíců.

Do jakého rozměru lze vyrobit roletu s integrovanou sítí proti hmyzu?

U integrované sítě proti hmyzu jsme limotovány těmito rozměry.Výška 240cm a šířka 180cm. Je ovšem nutné dodržet max.možnou plochu do 3m2.

Kolik stojí předokenní rolety pro novostavby?

Cenu zjistíte buď zasláním rozměrů oken se stručným popisem na jednu z našich emailových adres a nebo vyplňte poptávkový formulář. Naši experti Vám zpracují konkrétní kalkulaci a navrhnou optimální řešení.

Nabízíte rolety i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky lamel, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení jsou do 2 týdnů, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

Je možné si u Vás objednat servis rolet, které mám od jiného výrobce?

Bohužel venkovní rolety od jiných výrobců neservisujeme.

Jak si mohu objednat servis na rolety?

Napište e-mail se stručným popisem závady a pošlete emailem na adresu v kontaktech.

Je možné provézt motorizaci ručních rolet dodatečně?

Ano,dodatečná motorizace rolet je ve většině případů možná. Před samotnou motorizací je nejlépe vše předem zkonzultovat s naším odborným technikem.

Když dojde k výpadku elektrické energie, ztratí se naprogramování z časového spínače?

V případě výpadku elektrické energie nedojde k vymazání naprogramovaných časových spínačů pokud výpadek není delší než několik hodin.

Proč investovat do rolet poháněních motorem?

Tato investice Vám přinese úsporu času, zvýšení pohodlí a navíc bude Váš domov bezpečnější. Venkovní rolety poháněné motorem ve spojení s elektronickými řídícími jednotkami budete moci ovládat pouhým dotykem tlačítka a v době Vaší nepřítomnosti zajistí časová automatika ovládání za Vás a dům bude vypadat stále obydlený. Motor společně s aretačními závěsy také zabezpečí roletu proti násilnému nadzdvižení.