Premysl Bouska
Otázky a odpovědi pro Vás formuluje: Přemysl Bouška

Pokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Jaká je dodací lhůta na rolovací vrata?

Rolovací vrata včetně montáže dodáváme do 3-4 týdnů. Rozměry rolovacích vrat jsou na míru pokaždé, ale za to u nás nepřiplácíte. Každá vrata vyrábíme individuálně.

Jaká je záruka na vrata?

Záruku na vrata, příslušenství a pohony poskytujeme 24 měsíců.

Jaká má být stavební připravenost?

V garáži by měla být hotová podlaha a hotové omítky. V opačném případě rolovací vrata nemusejí přesně dosedat na podlahu. Také není dobré rolovací vrata montovat před provedením omítek, protože muže dojít ke zbytečnému zaprášení pohyblivých částí vrat.

Jaké nabízíte barevné odstíny vrat?

V nabídce jsou 4 odstíny barev – bílá, tmavě hnědá, stříbrná a zlatý dub. Box a vodítka nabízíme v bílé nebo tmavě hnědé barvě.

Prodáváte vrata na splátky?

Rolovací vrata ani žádný ostatní sortiment na splátky bohužel neprodáváme. Požadujeme vždy uhrazení zálohy, abychom mohli zahájit výrobu.

Jak postupovat při objednání rolovacích vrat?

1) Pokud máte zájem o rolovací vrata, Praha, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem a okolí jsou nejbližší destinace, ze kterých je možno nás osobně navštívit u nás na prodejně v Kladně- viz kontakty.

2) Domluvit si telefonicky schůzku s naším obchodně – technickým pracovníkem přímo u Vás na stavbě – v garáži –  – tato návštěva je zdarma.

Jak udržovat vrata v dobré kondici?

Rolovací vrata by se měla jednou ročně servizovat. Pozvěte si nás na servisní prohlídku. Rolovací vrata je nutné minimálně jednou za rok vyčistit promazat, zkontrolovat opotřebené díly a vyměnit je. Pokud se vrata otevírají častěji než je běžné je třeba vrata kontrolovat častěji