Inspirace

Rozhodujete se pro koupi rolet vnitřních nebo venkovních? Připravili jsme pro Vás několik fotografií dle jednotlivých typů rolet, které jsme vyráběli a montovali pro naše zákazníky. Stránka inspirace Vám jistě pomůže ve Vašem rozhodování.

Rolety vypadají výborně, jsou velmi moderní, zamezí přehřátí interiéru, snižují náklady na klimatizaci a nijak neomezují výhled ven.

Inspirace – INTERIÉROVÉ ROLETY (vnitřní rolety)

Látkové rolety den a noc

Látkové rolety

Inspirace – EXTERIÉROVÉ ROLETY (venkovní rolety)
Předokenní hliníkové rolety

Screenové rolety

Pokud jste na naši stránce inspirace okenními roletami nenalezli, co jste potřebovali a stále si nejste jistí, který typ rolety na okna montovat, obraťte se na naše specialisty. Rádi Vám poradí s výběrem, seznámí Vás s jednotlivými typy rolet, s veškerými výhodami, které naše rolety poskytují.

Všechny naše rolety vyrábíme na zakázku. Přesně dle důkladného zaměření. Nejedná se tedy o žádnou typizovanou výrobu, ale roletu vyrobíme přesně na milimetr. Vyberte si typ rolety, barvu a můžeme začít.

Pokud potřebujete vědět konkrétní ceny rolety, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás nebo využijte poptávkový formulář, který jednoduše vyplníte a my Vám zpracujeme cenovou nabídku přesně na míru dle Vašeho zadání.

Zodpovíme veškeré Vaše dotazy, které Vás zajímají.