Rolety den a noc

Látková roleta DEN a NOC. neboli roletožaluzie nebo také ZEBRA je velmi zajímavých typem vnitřního stínění.

latkova roleta den a noc v interiéru

Mezi zákazníky je látková roleta Den a Noc to velmi oblíbený designový prvek, který nejen, že plní svou primární funkci, kterou je zastínění interiéru od slunce či pohledů zvenčí, ale rovněž se jedná o vysoce dekorativní typ stínění.

Látková roleta Den a Noc funguje na principu průhledné a neprůhledné látky, které se pravidelně střídají v pruzích. Pohybem za ovládací řetízek se jednotlivé pruhy pohybují a překrývají a můžete tak ovlivnit průnik světla do interiéru.

Díky své vysoké dekorativnosti nahrazuje tento typ stínění záclonu i závěs. Jedná se o velmi komfortní zastínění, které zajímavě doplní interiér.

Nabízíme celou řadu provedení látkových rolet Den a Nocs horní krycí kazetou nebo bez horní kazety, kde je viditelná navíjená látka na hřídel.

Látková roleta CODA DEN a NOC

látková roleta s kazetou

Látková roleta Coda D/N s horní krycí kazetou. Kazeta i lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Vytahování a stahování látky se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku.

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox

Šířka: 700 – 2200mm 

Výška: 1000 – 2800mm  

Plocha: až 6,1m²

 

Látková roleta CODA XL DEN A NOC

Interiérová látková roleta Coda XL D/N je určena pro zastínění velkých ploch. Kazeta i lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Látka je ukončena hliníkovým profilem. Navíjení látky se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku v délce 1m / 1,2m / 1,5m / 1,7m / 2m / 2,2m.

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox

Šířka: 700 – 2800mm 

Výška: 1000 – 2800mm  

Plocha: až 8m²

Látková roleta LOLLA PLUS DEN A NOC

Látková roletka Lolla Plus D/N s horní krycí kazetou a bočními lištami z hliníku. Použítím tohoto systému omezíte průniku světla do interiéru jak shora tak z boku. Látková roleta má horní kazetu.

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox, zlatý dub, ořech

Šířka: 500 – 1500mm 

Výška: 500 – 2200mm  

Plocha: až 3,3m²

Látkové rolety MAGNA DEN a NOC

látková roleta roletožaluzie

Látková roleta Magna D/N je volně visící látková roleta bez horní krycí kazety. Kotvení do stěny nebo na strop pomocí bočních držáků. Zakončení látky je provedeno hliníkovým profilem kulatého průřezu. Ovládání textilní rolety je zajištěno nekonečným řetízkem. Je možné dodat i roletku elektrickou.

Barva nosníku: bílá, hnědá , stříbrný elox

Šířka: 700 – 2800mm 

Výška: 1000 – 2800mm  

Plocha: až 7,8m²

Látková roleta MAGNA MINI DEN A NOC

látková roleta do oken

Volně visící roleta Magna Mini D/N bez horního krycího boxu. Roleta má boční plastové konzole pro montáž na stěnu nebo na strop, na kterou se roluje látka. Navíjení látky se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku.

Barva nosníku: bílá, stříbrný elox

Šířka: 500 – 2000mm 

Výška: 500 – 2200mm  

Plocha: až 4,4m²

Látková roleta SMART ROLLO DEN A NOC

látková roleta smart rollo den a noc

Látková roleta Smart Rollo D/N nemá látku krytou žádou kazetou. Jedná se se o volně visící roletu, která se montuje na okenní křídlo bez nutnosti šroubování. Navíjení látky se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku.

Barva nosníku: bílá, hnědá

Šířka: 500 – 1400mm 

Výška: 500 – 2200mm  

Plocha: až 3m²

Ovládání je pomocí nekonečného řetízku v několika délkách pro pohodlný pohyb.

Fotogalerie