Látkové rolety vnitřní

Zákazníci si do inteiréru pořizují látkové rolety již desítky let. Jsou velmi oblíbené, protože právě interiérové látkové rolety poskytují příjemný stín v interiéru bytů či rodinných domů. Svou oblíbenost mají i v komerční sféře – v kancelářích, školách či promítacích sálech.

Nabízíme volně visící provedení látkových roletek nebo látkové rolety v kazetovém provedení s vedením v lištách.

Jaké máte požadavky na látkové rolety? Velikost, látka, způsob ovládání?

Vše můžeme vyrobit na míru…. dle Vašeho přání! 

TYPY LÁTKOVÝCH ROLET

Látková roleta MAGNA

Látková roleta Magna je určena především pro komerční využití, ale vzhledem ke svým max rozměrům najde své uplatnění i na větších prosklených plochách v rodinných domech např. pro zastínění francouzských oken. Ovládání textilní rolety je zajištěno nekonečným řetízkem. Samozřejmě lze nabídnout i elektrické ovládání látkové rolety.

Barva nosníku: bílá, hnědá , stříbrný elox

Šířka: 700 – 2800mm 

Výška: 1000 – 2800mm  

Plocha: až 7,8m²

Látková roleta MAGNA MINI

Tato látková roleta Magna Mini je určena především do oken rodinných domů a bytů. Jedná se o volně visící roletu bez krycího mechanismu návinu. Navíjení látky se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku. Látka je zakončena hliníkovým profilem, který udržuje látku napnutou.

Barva nosníku: bílá, stříbrný elox

Šířka: 500 – 2000mm 

Výška: 500 – 2500mm  

Plocha: až 5m²

Látková roleta CODA

Interiérová látková roleta Coda má horní krycí kazetu, která kryje látku. Má snadnou montáž i demontáž, což oceníte např. při mytí oken nebo při malování. Látka je ukončena hliníkovým profilem. Navíjení látky se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku.

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox

Šířka: 700 – 2200mm 

Výška: 1000 – 2800mm  

Plocha: až 6,1m²

Látková roleta CODA XL

nteriérová látková roleta Coda XL je určena pro zastínění velkých ploch. Kazeta i lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Ovládání rolety se provádí pomocí plastového nekonečného řetízku.

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox

Šířka: 700 – 2800mm 

Výška: 1000 – 2800mm  

Plocha: až 8m²

Látková roleta LOLLA

Látková roleta Lolla s horní krycí kazetou a bočními lištami z hliníku. Použítím tohoto systému omezíte průnik světla do interiéru jak shora tak z boku. 

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox, zlatý dub, ořech

Šířka: 500 – 1400mm 

Výška: 500 – 2200mm  

Plocha: až 2,4m²

Látková roleta LOLLA PLUS

Látková roleta Lolla Plus s horní krycí kazetou a bočními lištami z hliníku. Použítím tohoto systému omezíte průnik světla do interiéru jak shora tak z boku. 

Barva nosníku: bílá, hnědá, stříbrný elox, zlatý dub, ořech

Šířka: 500 – 1500mm 

Výška: 500 – 2200mm  

Plocha: až 3,3m²

Látková roleta SMART ROLLO

Látková roleta Smart Rollo je jednoduchého a vzdušného designu, která nemá látku krytou žádou kazetou. Jedná se o volně visící roletu, která se montuje na okenní křídlo bez nutnosti šroubování. Ovládání je řetízkové.

Barva nosníku: bílá, hnědá

Šířka: 500 – 1400mm 

Výška: 500 – 2200mm  

Plocha: až 3m²

Fotogalerie