O nás

Naše firma byla založena v roce 1990, takže dnes funguje již přes dvě desítky let. Zakladatelé – Eva a Jiří Šťáhlavských se postarali o rychlý rozvoj firmy, která byla roku 2004 transformována na společnost, jakou znáte dnes – Univers Tech s.r.o. V současnosti zde pracuje 45 zaměstnanců. Z těchto 45 zaměstnanců je naprostá většina odborných specialistů, zabývajících se výrobou a montáží produktů doplňků staveb. Naším hlavním produktem jsou předokenní rolety a venkovní markýzy. Naše sídlo můžete najít v Kladně, ale montáže provádíme, díky našim partnerům, po celé České Republice. Naši partneři jsou pečlivě vybíráni, takže se jedná o firmy s dlouholetými odbornými znalostmi.

Jsme pyšní na to, že můžeme přiznat fakt, že se v současné době řadíme mezi  největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky na českém  trhu. Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům. Klademe důraz na orientaci na zákazníky, nízké ceny a přitom vynikající kvalitu, inovaci, flexibilitu a také vysokou produktivitu práce! Vždy se snažíme navrhnout nejoptimálnější řešení nebo několik variant, z kterých si   můžou naši zákazníci vybrat, aby byly opravdu spokojení.

Kontaktujte naše specilisty na předokenní rolety chcete-li venkovní rolety a věříme, že naši experti naleznou a doporučí Vám to nejlepší řešení.

 

 

Budova UNIVERS a naši vyškolení odborníci

 

 Několik fotografií z výroby předokenních rolet                       

 

Rozšiřování výrobní kapacity – VÝSTAVBA NOVÉ VÝROBNÍ HALY

Venkovní rolety jsou stále oblíbenější. Z důvodu neustále se zvyšující poptávky po předokenních roletách na rodinné domy, do bytů  i do komerčních budov se vedení firmy rozhodlo rozšířit výrobní a skladové kapacity a vystavit novou výrobní halu. Jsme tak schopni uspokojit nároky zákazníků a zkrátit i dodací lhůty. Rovněž se to odrazí i v příznivějších cenách předokenních rolet, což ocení zejména naši klienti.

Na následujících fotografiích si můžete prohlédnout jak výstavba nové haly probíhala. Od zbourání starých budov po výstavbu nové moderní haly.