Rolovací vrata

Rolovací garážová vrata vynikají kvalitou a minimálním nárokem na prostor. Jsou vhodná jak pro garáže, tak i před prosklené výlohy prodejen.rolovrata2

Předností roletových celohliníkových garážových vrat je spolehlivost, pevnost, odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům a samozřejmě zhotovení přesně na míru.

Roletová vrata lze dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Své uplatnění najdou tato rolovací vrata tam, kde jiné typy vrat nevyhovují.

Vrata se vyrábí z hliníkových lamel P77, které jsou zateplené polyuretanovou pěnou bez FCKW. Tyto lamely tvoří pancíř vrat. Pancíř se pohybuje v hliníkových vodících lištách, které obsahují otěruvzdorné těsnění s kartáčkem. Celý pancíř se navíjí do hliníkového boxu, který je ve velikosti 300mm nebo 350mm. Technické nákresy si můžete prohlédnout níže.

rolovaci vrata

 

Největší předností těchto vrat je úspora místa pod stropem garáže. Rolovací vrata se montují za stavební otvor či do stavebního otvoru nebo přímo před něj. Tato vrata nevyžadují žádnou dodatečnou konstrukci pod stropem.

Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotného pohonu.

Roletová vrata se vyrábí s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním. Ovládání vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo dálkovým ovladačem.

 

Maximální šířka vrat: 5 mlamela

Maximální výška vrat: 4m

Maximální plocha vrat: 16m2

 

Rolovací vrata nabízíme v několika barevných variacích. Konkrétně pancíř můžete zvolit v barvě bílé, tmavě hnědé, stříbrné, tmavě šedé a ve zlatém dubu. Box a vodítka nabízíme v bílé a tmavě hnědé barvě.

 

barvy PA77

 

 

 

Pokud potřebujete znát technické parametry jednotlivých součástí, které se na rolovací vrata používají, prohlédněte si jednotlivé technické nákresy.

rolovaci vrata - technicka data

 

 

 

 

 

 

rolovaci vrata

 

Hlavní výhody rolovacích vrat:

+ celohliníkové provedení

+ výroba na míru dle zadání zákazníka

+ minimální nárok na prostor

+ spolehlivost

+ při montáži před/za otvor nezasahují vodící lišty do prostoru

 

 

 

Nenalezli jste zde veškeré informace? Navštivte stránku s častými dotazy našich klientů, případně nás kontaktujte.

Zajímá Vás cenový rozpočet? Neuvádíme konkrétní ceny. Rolovací vrata lze nacenit na základě Vašich požadavků na rozměr, barvu, typ ovládání. Nejjednodušší je kontaktovat naše obchodní oddělení. Rádi Vám vypracujeme cenovou kalkulaci na výrobu nových rolovacích vrat. Praha a Kladno – zákazníci z těchto měst to k nám mají samozřejmě nejblíže. Ale pobočka v Plzni je Vám také k dispozici. Rovněž nabídneme rolovací vrata České Budějovice nebo rolovací vrata Ústí nad Labem a Hradec Králové. Rolety i rolovací vrata však dodáváme po celé republice. Pro Vaši konkrétní poptávku nás neváhejte kontaktovat nebo vyplňte, prosím,  náš poptávkový formulář a naši odborní specialisté Vám pošlou zdarma cenovu nabídku.